obol-reklama forum
A+ A A-
Witamy, Gościu
Użytkownik Hasło Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Kręgozmyk L4-L5

Kręgozmyk L4-L5 4 lata 6 miesiąc temu #140

• Siewka
  • ( Użytkownik )
  • Siewka Avatar
  • Początkujący
  • Podziękowania od osób: 1
  • Oklaski: 0
Witam, szczerze mówiąc, nie wiem, czy mogę zwrócić się tu z takim zapytaniem ale nie odnajduję też na Państwa stronie możliwości napisania wiadomości e-mail. Poszukuję namiarów na neuroortopedę/neuroortopedów i szpitale, którzy zajmują się konsultacją/leczeniem kręgozmyka L4-L5 (stan po wielokrotnych operacjach i stabilizacji korundem). W zasadzie głównym problemem nie jest kwestia braku specjalistów czy szpitali, którzy zajmują się kwestią kręgozmyku ale ogólna niechęć, jak to jest określane, "do poprawiania" po innych, którzy wykonali już kilka prób stabilizacji. Jako pacjent nie oczekuję od lekarzy cudu w postaci "poprawienia błędów innych" (jeśli takowe były, to i tak teraz nie ma znaczenia), czy przywrócenia kręgosłupa-nówki-sztuki lecz powstrzymania postępującego "procesu dolegliwości". I choć w teorii jako mam prawo do wyboru lekarza i szpitala oraz ich zmiany, w praktyce odbijam się od drzwi lekarzy, którzy twierdzą, że "sytuacja wymaga niezwłocznej operacji ale poprawiać po kimś nie będą". Będę wdzięczna za jakąkolwiek podpowiedź.
Zaloguj się, aby pisać na forum!
Za tę wiadomość podziękował(a): Ruzia

Odp: Kręgozmyk L4-L5 4 lata 6 miesiąc temu #144

• dlatka
  • ( Użytkownik )
  • dlatka Avatar
  • Administrator
  • Podziękowania od osób: 9
  • Oklaski: 6
Na stronach drkregoslup.pl polecamy wyłącznie najlepszych specjalistów leczących operacyjnie kręgosłup - na tę stronę nikt nie może się zapisać automatycznie, jeśli nie spełnia najwyższych zawodowych kryteriów (musi nam być znany osobiście, znamy jego dorobek, itp, itd). Dlatego możemy z czystym sumieniem polecić każdego z nich. Deformacje jaką jest niewątpliwie kręgozmyk leżą w obszarze zainteresowań operacyjnych większości z nich. Prawdą jest, że operacje-poprawki nie należą do tych sfer działalności, które się uwielbia, ale nie wierzę, że nikt z naszej listy nie podejmie się leczenia, do którego są wskazania.
Za tę wiadomość podziękował(a): Ruzia, Siewka

Odp: Kręgozmyk L4-L5 4 lata 6 miesiąc temu #145

• kkoltowski
  • ( Użytkownik )
  • kkoltowski Avatar
  • Początkujący
  • Podziękowania od osób: 2
  • Oklaski: 2
Proszę o więcej szczegółow dotyczacych problemu, który aktualnie występuje u pacjenta oraz szczegółów dotyczących dotychczasowego leczenia.Chętnie skonsultuję .KrzysztoF Kołtowski
Za tę wiadomość podziękował(a): Ruzia, Siewka

Odp: Kręgozmyk L4-L5 4 lata 6 miesiąc temu #146

• Siewka
  • ( Użytkownik )
  • Siewka Avatar
  • Początkujący
  • Podziękowania od osób: 1
  • Oklaski: 0
Serdecznie dziękuję Administratorowi portalu za błyskawiczną reakcję na zadane pytanie, dzięki której już następnego dnia zostałam umówiona na konsultację.
  • Strona:
  • 1
Time to create page: 0.363 seconds
(c) 2010-2015 DrKregoslup.pl

Logowanie lub Rejestracja

Zaloguj się (Please log in)

fb iconLog in with Facebook

Rejestracja Użytkownika
albo Anuluj

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej poznaj naszą politykę prywatności Polityka Prywatności.

Akceptuję stosowanie cookies na tej stronie