obol-reklama forum
A+ A A-
Witamy, Gościu
Użytkownik Hasło Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Zastrzyki regenerujace i dyskoliza ozonowa

Zastrzyki regenerujace i dyskoliza ozonowa 3 lata 1 miesiąc temu #2840

• damian
  • ( Użytkownik )
  • damian Avatar
  • Stały bywalec
  • Podziękowania od osób: 23
  • Oklaski: 15
Chciałbym sie spytac czy slyszal z Was ktoś o metodzie dyskolizy ozonowej? Na czym to polega i jaka jest tego skurtecznosc?

Chciałbym sie takze, spytac o zastrzyki regenerujace dysk. Jest to mozliwe ? Slyszalem o pewnym doktorze, ktory leczy dyskopatow poprzez jakies blizej nieokreslone zastrzyki regenerujace.
Slyszal ktos o Was o takiej metodzie? Ewentualnie o takich/takim lekarzach/lekarzu?
Ja sie nie wybieram oczywiscie tylko interesuje mnie ten temat. Czytalem takze o Szymonie Koleckim ktory kiedys swoj chorowany kregoslup, leczyl na ukrainie u jakiegos prof ktory takze aplikowal mu jakies zastrzyki?

A moze to sa po prostu jakies blokady? W kazdym razie cena tych zastrzykow jest niebagatelna...

Dziekuje za odpowiedzi i zapraszam do dyskusji
Zaloguj się, aby pisać na forum!

Zastrzyki regenerujace i dyskoliza ozonowa 3 lata 1 miesiąc temu #2843

• użytkownik421
  • ( Admin )
  • użytkownik421 Avatar
  • Admin
  • Podziękowania od osób: 545
  • Oklaski: 17
Chciałbym sie takze, spytac o zastrzyki regenerujace dysk. Jest to mozliwe ?

Tutaj trochę było:

drkregoslup.pl/forum/metody-leczenia/inn...t-metoda-przyszlosci
W kazdym razie cena tych zastrzykow jest niebagatelna...

Możesz coś więcej na ten temat napisać?

Pozdrawiam
Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa przy przenoszeniu magazynu w firmie, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1

Zastrzyki regenerujace i dyskoliza ozonowa 3 lata 1 miesiąc temu #2844

• damian
  • ( Użytkownik )
  • damian Avatar
  • Stały bywalec
chciałbym, ale sam nic na ten temat nie wiem... Nie nie to nie chodzi o tą metode Cell treatment.
Też właśnie mnie zastanawia to. Słyszałem tylko o jakims lekarzu, ktory aplikuje zastrzyki, takie jak sie podaje do kolan ? nie mam pojęcia myślałem, że cos na ten temat ktoś wie... w kazdym badz razie sporo osób chwali tego ortopede co takie rzeczy robi... sam rozmawialem z jedna osoba. Jak to jest dokladnie nie wiem. Jeden zastrzyk u tego doktorka kosztuje 550zl. Ortopeda ten przujmuje w zielenicach, poszukaj opini o jego metodach leczenia

www.zawislak.pl/

Zastrzyki regenerujace i dyskoliza ozonowa 3 lata 1 miesiąc temu #2845

• użytkownik421
  • ( Admin )
  • użytkownik421 Avatar
  • Admin
  • Podziękowania od osób: 545
  • Oklaski: 17
en.wikipedia.org/wiki/Discolysis

"The effect of the ozone is to accelerate the dehydration of the degenerated nucleus pulposus."

Czyli celem jest przyspieszenie dehydratacji krążka (przez co się teoretycznie powinien obkurczyć) - czyli nie jest to leczenie, tylko przyspieszenie procesu psucia ;) Co może przynieść ulgę.
Nie wygląda na to, żeby to była jakaś tajemnicza metoda.

Film reklamowy (jedyne co na nim widać to strzykawka)

Film reklamowy 2

Film inny

Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa przy przenoszeniu magazynu w firmie, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1
Ostatnio zmieniany: 3 lata 1 miesiąc temu przez użytkownik421.

Zastrzyki regenerujace i dyskoliza ozonowa 3 lata 1 miesiąc temu #2847

• Suchy
  • ( Użytkownik )
  • Suchy Avatar
  • Stały bywalec
  • Podziękowania od osób: 15
  • Oklaski: 11
damian z czego co widzę to też na facebooku trochę się edukujesz;). Kiedyś też się zainteresowałem zastrzykami dr Zawislaka i z mojego "śledztwa" wynika, że nie są zastrzyki regenerujące, bo są one robione z hylaganu i z mieszanki leków homeopatycznych, więc nie wiem jak to ma odbudować dysk czy też "wepchnąć" jądro miażdżyste z powrotem do pierścienia. Na moje oko ma to efekt podobny do blokad przeciwbólowych czyli działanie przeciwbólowe. Po drugie te zabiegi są dosyć kontrowersyjne. Iniekcje bez kontroli tomografu czy czegokolwiek, a później wałkowanie pleców :huh:

Co do dyskolizy to chyba jest to odpowiednik szerzej znanej Nukleoplastyki, choć wydaję się mniej "inwazyjna". Aż z ciekawości się dowiem dokładnie o co w tym chodzi, bo robią to rzut beretem od miejsca mojego zamieszkania :)

Zastrzyki regenerujace i dyskoliza ozonowa 3 lata 1 miesiąc temu #2850

• damian
  • ( Użytkownik )
  • damian Avatar
  • Stały bywalec
hehe suchy ja chyba juz wszystko przeczytalem co jest po polsku odnosnie kregoslupow. Wogole to fajne sa teksty naukowe z AMP bodajze neuroskop cos takiego jak nie znasz to poczytaj ewentualnie moge Ci tych materiałow przesłac mam ich ogrom czekam na wakacje zeby jes przewertowac hehe. Tak, wiem mniej wiecej z czego są one robione. Tez od poczatku myslalem ze to sciema i ze to po prostu jakies blokady bo niby co innego? Aczkolwiek z facebooka jest jedna osoba z ktorą rozmawialem, miala 3 przepukliny L3/L4, L4/L5/ L5/S1 i jej te zastrzyki pomogly mowil ze przepukliny sie wyraznie pozmniejszaly :D Z tym ze nie wiem czy to nie zasluga normalnej ewolucji choroby i motywacji plus wiary w te zastrzyki... To w białym dyskolize robią? Hehe wogole to czytalem zreszta chyba nawet admin z tego forum mowil ze ta nukleoplastyka nie jest skuteczniejsza od naturalnej ewolucji choroby ... takze ale wiedze swoja pogłebic :cheer:
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Time to create page: 0.423 seconds
(c) 2010-2015 DrKregoslup.pl

Logowanie lub Rejestracja

Zaloguj się (Please log in)

fb iconLog in with Facebook

Rejestracja Użytkownika
albo Anuluj

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej poznaj naszą politykę prywatności Polityka Prywatności.

Akceptuję stosowanie cookies na tej stronie