obol-reklama forum
A+ A A-
Witamy, Gościu
Użytkownik Hasło Zapamiętaj mnie

TEMAT: Przepukliny w odcinku piersiowym MRI

Przepukliny w odcinku piersiowym MRI 2 lata 2 tygodni temu #4307

• magda7788
  • ( Użytkownik )
  • magda7788 Avatar
  • Ekspert
  • Podziękowania od osób: 16
  • Oklaski: 5
Hubi i jak tam dalsze Twoje poczynania? Znalazles juz kogos kto zajal sie Twoim kkregoslupem, wiaz przebywasz na wolnym?
Zaloguj się, aby pisać na forum!

Przepukliny w odcinku piersiowym MRI 2 lata 2 tygodni temu #4310

• hubi
  • ( Użytkownik )
  • hubi Avatar
  • Młodszy forumowicz
  • Podziękowania od osób: 10
  • Oklaski: 3
Czesc Magda . Jakbyś wiedziała kiedy napisać. Więc tak. Sprzedałem komputer , kupiłem wiosła i ich używam, jeżdżę rowerem. Poprawia się. Pracę mam taką że nie obiążam ale pewnie będę zmieniał na cięższą ze względów finansowych. Dużo jeżdże rowerem. Zrobiłem się mocniejszy i bóle ochodzą ale chcę jeszcze bardziej poprawić więc jadę dziś do warszawy do specjalistów z centrum medycyny sportowej. Ciekawe co z tego wyniknie. Mam nadzieję że u Ciebie lepiej. Coś w tym jest że rozsądny sport pomaga ale nie wolno mieć męczącej pracy bo to osobę z nawet lekko uszkodzonym kręgosłupem doprowadzi do frustracji i łez. Taka prawda. U mnie jest tak że wstrząsy są niedobre i stagnacja w połączeniu z napięciem psychicznym. Widaomo jak sie spinasz psychicznie to i mięśnie. Wiadomo zdrowy kręgosłup to podstawa ale w pracy to i nadgarstek i kostka eliminuje czlowieka jeżeli jest ból. Zreszta są i zdrowi ludzie i też mają takie problemy że chętnie by się zamienili na ból kręgosłupa. Będę w kontakcie.

Przepukliny w odcinku piersiowym MRI 2 lata 2 tygodni temu #4311

• magda7788
  • ( Użytkownik )
  • magda7788 Avatar
  • Ekspert
Ja wciaz poszukuje lekarza jak narazie jestem na antydepresantach,

Przepukliny w odcinku piersiowym MRI 2 lata 2 tygodni temu #4313

• użytkownik421
  • ( Admin )
  • użytkownik421 Avatar
  • Admin
  • Podziękowania od osób: 547
  • Oklaski: 17
@magda7788 - ktoś na forum pisał, że przeszedł operację piersiowego z dobrymi skutkami, ciekawą metodą. nie próbowałaś może skonsultować się z lekarzem, który tą operację robił ?

Pozdrawiam :)

PS. I nie zazdroszczę Wam tych problemów z odc. piersiowym. Już w lędźwiowym, który niby jest rozpoznany na wszystkie strony i operowany setką różnych metod można natknąć się na beton w postaci lekarza, który niby powinien a nie rozumie dolegliwości z lędźwiowego, więc nie wyobrażam sobie jak niełatwo jest znaleźć dobrego/rozumiejącego temat lekarza od odc. piersiowego. Trzymam kciuki!
Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa przy przenoszeniu magazynu w firmie, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1
Ostatnio zmieniany: 2 lata 2 tygodni temu przez użytkownik421.

Przepukliny w odcinku piersiowym MRI 2 lata 2 tygodni temu #4317

• magda7788
  • ( Użytkownik )
  • magda7788 Avatar
  • Ekspert
Nie moge sobie przypomniec o kogo Ci chodzi chociaz sledze to forum na biezaco. W pamieci mam tylko jedna dziewczyne, ktora byla operowana od strony tylnej. Ja jak wiesz mieszkam w Anglii i tutaj szukam pomocy. Siedze teraz na chorobowym i przegladam fora dotyczace kregoslupow. Powiem jedno mam przerazenie w oczach. Nie wiem czy to ty, ale na tym forum ktos podeslal relacje osob po operacji kregoslupa. Jedna z Wloch i dwie z Niemiec. Jestem zainteresowana gdzie znajduje sie ten szpital w Niemczech do ktorego przyjezdzaja az pacjenci z US.

Przepukliny w odcinku piersiowym MRI 2 lata 2 tygodni temu #4318

• użytkownik421
  • ( Admin )
  • użytkownik421 Avatar
  • Admin
  • Podziękowania od osób: 547
  • Oklaski: 17
magda7788 napisał:
Nie moge sobie przypomniec o kogo Ci chodzi chociaz sledze to forum na biezaco. W pamieci mam tylko jedna dziewczyne, ktora byla operowana od strony tylnej.

Dokładnie ten przypadek mam na myśli. Nie wiem ilu znajdziesz w Polsce specjalistów od kręgosłupa piersiowego - trzech, może czterech ? Jeśli jeden z nich był wymieniony na forum to może warto sprawdzić ten trop.
magda7788 napisał:
Ja jak wiesz mieszkam w Anglii i tutaj szukam pomocy. Siedze teraz na chorobowym i przegladam fora dotyczace kregoslupow. Powiem jedno mam przerazenie w oczach.

Nie wiem jak wygląda sprawa z ubezpieczeniami w Anglii (jeśli by Ci się chciało opisać, zapraszam do działu drkregoslup.pl/forum/pozostale-tematy/ub...enia-i-odszkodowania), ale poznałem kilku Polaków, którzy przyjeżdżali leczyć kręgosłupy do Polski na koszt zagranicznego ubezpieczyciela. Z tego co wiem, to takie zabiegi w Polsce są o wiele tańsze niż w innych krajach UE. Sęk tylko w tym, żeby znaleźć specjalistę od swojego przypadku :unsure:
magda7788 napisał:
Nie wiem czy to ty, ale na tym forum ktos podeslal relacje osob po operacji kregoslupa. Jedna z Wloch i dwie z Niemiec. Jestem zainteresowana gdzie znajduje sie ten szpital w Niemczech do ktorego przyjezdzaja az pacjenci z US.

Nie wiem czy o moje posty Ci chodzi. Ja nie pisałem konkretnie o szpitalach, ale o metodzie ADR (dyski ruchome), podając przykłady gdzie to stosują i kogo obsługują. Piszesz o Niemczech - chodzi prawdopodobnie o Stenum Hospital, który jest znany z dysków ruchomych M6 (www.stenumhospital.com/) - nie mam pojęcia, czy zajmują się również leczeniem operacyjnym odcinka piersiowego. Wiadomo, że ruchome implanty najważniejsze są w odcinku szyjnym, potem lędźwiowym, w piersiowym w zasadzie chyba się ich nie stosuje? Wyjazdy z USA wiązały się głównie z tym, że dane dyski ruchome nie miały aprobaty FDA na wstawianie ich na terenie USA. W tej chwili aprobata jakaś jest - nie wiem czy częściowa (dotycząca jednego poziomu) czy pełna.
Z Włoch nic nie pamiętam, natomiast było coś z Hiszpanii - www.bcn-sc.com/
Jeśli chcesz wiedzieć, gdzie Amerykanie jeżdżą się leczyć za granicę - przejrzyj ten dział: www.spinepatientsociety.org/forum/forumdisplay.php?f=22 , na tamtym forum jest dość sporo opisów nt. leczenia się w Europie.

Myślę, że co innego komercyjne M6, co innego inne ruchome dyski, a co innego zainteresowanie lekarza odcinkiem piersiowym. Jedno drugiego nie gwarantuje, jakkolwiek też jedno drugiego nie wyklucza.
Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa przy przenoszeniu magazynu w firmie, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1
Time to create page: 0.391 seconds
(c) 2010-2015 DrKregoslup.pl

Logowanie lub Rejestracja

Zaloguj się (Please log in)

fb iconLog in with Facebook

Rejestracja Użytkownika
albo Anuluj

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej poznaj naszą politykę prywatności Polityka Prywatności.

Akceptuję stosowanie cookies na tej stronie