obol-reklama forum
A+ A A-
Witamy, Gościu
Użytkownik Hasło Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Skolioza - dobry specjalista

Skolioza - dobry specjalista 1 rok 9 miesiąc temu #4432

• doskaxD
  • ( Użytkownik )
  • doskaxD Avatar
  • Początkujący
  • Podziękowania od osób: 1
  • Oklaski: 0
Szczerze polecam Uniwersytecki Szpital Kliniczny we Wrocławiu, operacje wykonywane są bardzo profesjonalnie w dodatku nową metodą. Czas oczekiwania na zabieg dosyć krótki , ja czekałam niecałe półtorej miesiąca. Konsultacja w marcu 2012 a zabieg juz w maju 2012r.
Byłam operowana przez dr.n.med.Wiktora Urbańskiego, przyjmuje we Wrocławiu prywatnie i w ramach NFZ
Wizyta Prywatna W Centrum Medycznym Golden Care : www.goldencare.pl/
lub w ramach NFZ : www.pulsantis.com.pl/o-nas/

Jak dla mnie to najlepszy specjalista w dziedzinie chirurgii kręgosłupa. Przed operacją miałam ok.60 stopni skrzywienia w odcinku piersiowym, po operacji zostało tylko 20`. Garb żebrowy był bardzo duzy a teraz jest niewidoczny, nie wymagało to resekcji żeber dzięki tej nowatorskiej metodzie zwanej Legacy/Horizon VCM .
Zaloguj się, aby pisać na forum!
Za tę wiadomość podziękował(a): użytkownik421

Skolioza - dobry specjalista 1 rok 9 miesiąc temu #4501

• użytkownik421
  • ( Admin )
  • użytkownik421 Avatar
  • Admin
  • Podziękowania od osób: 533
  • Oklaski: 17
Informacja od moderatora

Część dyskusji - na temat "poprawności etycznej" powyższych wypowiedzi, zapoczątkowana przez alus, a nie związana bezpośrednio z tematem - została przeniesiona do działu "Opinie i sugestie do Wydawcy portalu", adres: drkregoslup.pl/forum/pozostale-tematy/op...bry-specjalista-4084

Pozdrawiam.
Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa przy przenoszeniu magazynu w firmie, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1
Ostatnio zmieniany: 1 rok 7 miesiąc temu przez użytkownik421.

Skolioza - dobry specjalista 1 rok 8 miesiąc temu #4618

• awidzisz
  • ( Użytkownik )
  • awidzisz Avatar
  • Początkujący
  • Oklaski: 0
A mi w Lublinie mowia, ze z moich 50 da sie zrobic tylko 40, bo juz dawno po okresie wzrostowym (przepraszam za brak polskich znakow - nie posiadam klawiatury). Jednak jak balam sie operacji majac lat 13 tak nadal sie boje jej poddac.

Skolioza - dobry specjalista 1 rok 4 miesiąc temu #5404

• FED
  • ( Użytkownik )
  • FED Avatar
  • Początkujący
  • Oklaski: 1
Witam pana, w załączniku szczegóły problemu.
Chciałbym zapytać czy w waszym ośrodku ktoś mógłby mi to wyleczyć

Skolioza - dobry specjalista 1 rok 4 miesiąc temu #5406

• tomaszpotaczek
  • ( Użytkownik )
  • tomaszpotaczek Avatar
  • Początkujący
  • Podziękowania od osób: 2
witam,
wada wrodzona która jest zaprezentowana to łagodna wada, nie powoduje ona deformacji w płaszczyźnie czołowej. u dzieci i rosnących jeszcze osób może dawać kifotyzację na poziomie wady, zazwyczaj jednak bardzo niewielką, taką, która nie wymaga leczenia. aby dokładnie to ocenić, proszę też zamieścić zdjęcie RTG boczne całego kręgosłupa.
Za tę wiadomość podziękował(a): użytkownik421

Skolioza - dobry specjalista 1 rok 3 miesiąc temu #5454

• FED
  • ( Użytkownik )
  • FED Avatar
  • Początkujący
niestety zdjęcie RTG boczne kręgosłupa jest bardzo mało wyraźne
poniżej zamieszczam zdjęcia z tomografi

Powiem tak:
mój wiek to 27 lat
Ból odczuwam ciągle , rano, w południe , wieczorem
Gdy chcę podnieść, przenieść przedmiot który waży powyżej 3 kg to ból się nasila i staję się mocny.
Gdy jestem w pozycji siedzącej powyżej ok godziny to natychmiast muszę stosować maści przeciwbólowe
bo inaczej odczuwam silne pieczenie w miejscu deformacji.
Chodzę na basen 2-3 razy w tygodniu, i zawsze korzystam z bicza wodnego około 10 miniut (z którego korzystają przeważnie emeryci - jest to forma masażu) po którym ból całkowicie ustępuje.
Kiedyś grałem w piłkę nożną, siatkówkę oraz uprawiałem inne sporty,
Teraz nie ma mowy o czymś takim, ponieważ muszę obchodzić się z moim kręgosłupem jak z origami.
Każda aktywność fizyczna inna niż pływanie, chodzenie, i leżenie wiąże się ryzykiem powstania bólu, który ustępuje tylko po zastosowaniu maści przeciwbólowych + bicz wodny + pływanie. Sama maść daje tylko częściowy efekt. Nie wiem czy stosowanie codziennie maści przeciwbólowych do końca życia( mam 27 lat nie mam renty ani emerytury - coś w życiu trzeba robić poza leżeniem i pływaniem) to jest szczyt rozwoju medycyny w tej dziedzinie, podejrzewam że chyba nie.

.
Ostatnio zmieniany: 1 rok 3 miesiąc temu przez FED.
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Time to create page: 0.501 seconds
(c) 2010-2015 DrKregoslup.pl

Logowanie lub Rejestracja

Zaloguj się (Please log in)

fb iconLog in with Facebook

Rejestracja Użytkownika
albo Anuluj

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej poznaj naszą politykę prywatności Polityka Prywatności.

Akceptuję stosowanie cookies na tej stronie